خدمات خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

کارگاه آموزشی

آموزش

آکادمی نیتک بازوی برنامه‌های آموزشی مرکز است که بسیاری از مهارت‌های نرم افزاری، کسب‌وکار، فنی و … را به عموم افراد ارائه می‌دهد. این زیرمجموعه شبکه بزرگی از متخصصان در حوزه‌های مختلف را تشکیل داده است. این آکادمی یک بنگاه کارآفرینی اجتماعی است که تمامی منافع حاصل از آن، صرف تجهیز و توسعه آموزش در مجموعه می‌شود. همچنین استارتاپ‌ها با توجه به نیاز خود می‌توانند از برنامه های آموزشی که توسط خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک برگزار می‌شود استفاده کنند. همچنین استارتاپ‌ها می‌توانند از خدمات دپارتمان‌های استارتاپ استودیوی مرکز(حقوقی، مالی، بازاریابی و …) استفاده کنند.

فضای کار اشتراکی

استقرار

نیتک برای سهولت کار هر چه بیشتر تیم های مورد حمایت خود به ارائه زیرساخت‌های مهمی همچون فضای اشتراکی با امکانات میز اختصاصی، منتورینگ تخصصی، اینترنت، اتاق جلسات و ... پرداخته است. تا استارتاپ‌ها بتوانند علاوه بر حمایت‌هایی همچون آموزش و مشاوره، به سخت افزار مناسب نیز دسترسی داشته باشند.

تفاهم نامه

حمایت

خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک در دوره توانمندسازی با منتورینگ تخصصی، در اختیار گذاشتن فضای استودیویی و فضای کار اشتراکی، توسعه محصول و هماهنگی با سرمایه‌گذار از استارتاپ‌ها حمایت می‌کند. نیتک در دوره شتاب‌دهی نیز مدل کسب و کار و محصول را طراحی می‌کند. در کنار این موضوع بازار را نیز تحلیل می‌کند و بر روی نحوه ارائه، کار تیمی و مذاکره نیز به کمک استارتاپ می‌آید. در دوره تجاری سازی نیز مرکز شتاب‌دهی سعی در معرفی به شبکه فروش و جذب سرمایه دارد. در این مرحله قسمت فنی و محتوا را نیز توسعه می‌دهد.

استودیو تولید محتوای نیتک

خدمات استودیویی

هر مرکز تولید محتوا نیازمند زیرساخت‌هایی همچون استودیو صدا و تصویر و انبارهای تجهیزات، دکور و چهره پردازی و... است. به همین دلیل خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک به عنوان مرکز پیشرو 4 استودیو تصویری (شامل بزرگترین استودیو ایران) به مساحت 800 متر، 4 استودیو صوتی به مساحت 200 متر و فضای کار اشتراکی به مساحت 2 هزار متر مربع را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

منتورینگ

منتورینگ‌ به یک رابطه‌ی حرفه‌ای گفته می‌شود که طی آن، یک شخص باتجربه و آگاه (منتور) به فرد دیگری کمک می‌کند تا مهارت‌ها و دانشش را در زمینه‌ی حرفه‌ای مشخصی ارتقا دهد. مجموعه نیتک در نظر دارد دانش، توصیه و منابعی که در اختیار دارد را با افراد دیگر در میان بگذارد.

جلسه مدیران نیتک

تجاری سازی

دوره تجازی سازی در مرحله محصول و پس از داوری انجام می‌شود. در این دوره، محصول به شبکه فروش معرفی‌ می‌شود. سرمایه به صورت نقدی و هوشمند جذب می‌شود و اطلاعات تجاری در اختیار قرار می‌گیرد و قسمت‌های فتی و محتوا توسعه پیدا می‌کند.