درباره مدیا پارک نیتک

درباره نیتک

با پیشرفت تکنولوژی، گسترش سرعت انتقال اطلاعات بخصوص در فضای مجازی شدت گرفته است. به همین دلیل، دیگر رسانه در انحصار روزنامه‌نگاران و صاحبان رسانه نیست و هر فرد یا کسب و کاری قادر به تولید و انتشار محتوا در حوزه‌های خبری، تکنولوژی، ورزشی، بازی و… است.

ما در مدیا پارک نیتک با روالی تازه در نوآوری به دنبال رشد محصولات و کسب کارهای محتوایی و توسعه بازار برای تولیدات محتوای دیجیتال هستیم.

ما در بهار سال ۱۴۰۰ به عنوان پایه نوآوری گروه وسنی  فعالیت خود را در فضایی بالغ بر ۴۰۰۰متر مربع در پارک فاوای مشهد با ۸ استودیوی تصویری، آزمایشگاه تولید محتوا، کلاس های آموزشی، اتاق جلسات و ۲۵۶ میز کار اشتراکی در مشهد آغاز نموده و هم اکنون در تهران و سمنان نیز فعالیت خود را توسعه داده ایم.

اولویت ما توسعه بازار برای افراد و  تیم‌هایی است که به دنبال تولید ایده­های محتوای دیجیتال هستند و می­کوشیم با استفاده از ابزارها و مزایای متعددی که در اختیار داریم، شرایطی را برای فرد یا تیم‌های خلاق فراهم نماییم تا با تمرکز بر روی رشد ایده‌های نوآورانه با سرعت بیشتری در مسیر ساخت محصول و عرضه محصول خود حرکت نماییم.

اهداف نیتک

بهبود کیفیت و عملکرد

کاهش هزینه ها و افزایش تولید

تمرکز بر یک حوزۀ خاص و تأمین جملگی نیازمندی ها با کمک استارتاپ­های وابسته

 استفاده از ظرفیت تمامی کارآفرینان خلاق

تأمین زیرساخت لازم برای کسب و کارها و اشتغال آفرینی

 فراهم آوردن امکان اجرا و توسعۀ ایده­ها

 رشد سریع و همه جانبه

جلب اعتماد افراد و سازمان­ها در خصوص کمیت و کیفیت خدمات

امکان مقیاس پذیری و اجرای طرح­ها در سطح کشوری و جهانی

چشم انداز نیتک

ما در مدیا پارک نیتک می­‌کوشیم، به پشتوانۀ برخورداری از مدیریتی دانش محور و شبکه ای از مربیان مجرب و نام آشنا، با دستیابی به منزلت رهبری حوزه تولید محتوا به منظور هدایت و پرورش استارتاپ­های این حوزه و همچنین خلق تفکر کارآفرینی در ذهن مخاطبان جوان خود، سبب دگرگونی در محیط استارتاپی کشور شویم و برآنیم تا در این راستا به ساختاری چابک دست یابیم.

ما در مدیا پارک نیتک قصد داریم با فراهم آوردن محیطی پویا، هیجان انگیز، صمیمی و همچنین در اختیار قرار دادن فضای فیزیکی مناسب و تجهیزات لازم، به عنوان هستۀ مرکزی پرورش و توسعۀ ایده­های بکر، و ساختارشکنان در صنعت استارتاپ­های این حوزه شناخته شویم.

امید است تا ما در کنار فعالان حوزه دیجیتال و نوآوری و همچنین با برقراری پیوندی محکم با دانشگاه، در هدایت و بکار گیری قوه خلاقانه نیروی جوان کشور در صنعت استارتاپ و افزایش اشتغال زایی، سهم و نقش بسزا و برجسته ای داشته باشیم.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید