آزمایشگاه تولید محتوا

همکاری در شبکه نوآوری نیتک

ما در مدیا پارک نیتک از طریق شبکه‌سازی که یک فعالیت تجاری ـ اجتماعی ـ اقتصادی است، کسب و کارها و افراد را برای شناسایی، ایجاد و یا عمل بر فرصت‌های تجاری متعهد می‌کنیم، تا اطلاعاتشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و به دنبال شرکای بالقوّه برای همکاری و سرمایه‌گذاری بگردند. مدیا پارک نیتک از همۀ کسانی که به نحوی می­توانند در رشد و شکوفایی این مرکز کمک کنند دعوت می­کند تا بنا بر تخصص و یا توانایی خود، در یکی از فرم‌های زیر ثبت نام کنند.

حوزه های همکاری در شبکه نوآوری نیتک

فریلنسر

فردهستم

اگر شما توانایی و تخصصی دارید و میخواهید به صورت آزادانه یا به عنوان هم تیمی مشغول به کار شوید
ثبت نام کنید

تیم یا استارت آپ

تیم هستیم

اگر شما تیم یا شرکتی دارید، می‌خواهید از امکانات و فضای نیتک استفاده کنید.
ثبت نام کنید

سرمایه گذار

سرمایه گذار هستم

اگر شما میخواهید بر کسب و کارهای نو پا و استارتاپ ها سرمایه گذاری کنید
ثبت نام کنید

منتور

مربی هستم

اگر شما متخصص هستید و تجربه شکست و موفقیت در حوزه کسب و کار دیجیتال داشته اید و می‌خواهید این تجربه را در اختیار تیم ها بگذارید.
ثبت نام کنید

مزایای همکاری در شبکه نوآوری نیتک

کارگاه آموزشی

آموزش

آکادمی نیتک بازوی برنامه‌های آموزشی مرکز است که بسیاری از مهارت‌های نرم افزاری، کسب‌وکار، فنی و … را به عموم افراد ارائه می‌دهد. این زیرمجموعه شبکه بزرگی از متخصصان در حوزه‌های مختلف را تشکیل داده است. این آکادمی یک بنگاه کارآفرینی اجتماعی است که تمامی منافع حاصل از آن، صرف تجهیز و توسعه آموزش در مجموعه می‌شود. همچنین استارتاپ‌ها با توجه به نیاز خود می‌توانند از برنامه های آموزشی که توسط مدیا پارک نیتک برگزار می‌شود استفاده کنند. همچنین استارتاپ‌ها می‌توانند از خدمات دپارتمان‌های استارتاپ استودیوی مرکز(حقوقی، مالی، بازاریابی و …) استفاده کنند.

فضای کار اشتراکی

استقرار

نیتک برای سهولت کار هر چه بیشتر تیم های مورد حمایت خود به ارائه زیرساخت‌های مهمی همچون فضای اشتراکی با امکانات میز اختصاصی، منتورینگ تخصصی، اینترنت، اتاق جلسات و ... پرداخته است. تا استارتاپ‌ها بتوانند علاوه بر حمایت‌هایی همچون آموزش و مشاوره، به سخت افزار مناسب نیز دسترسی داشته باشند.

حمایت

مدیا پارک نیتک در دوره توانمندسازی با منتورینگ تخصصی، در اختیار گذاشتن فضای استودیویی و فضای کار اشتراکی، توسعه محصول و هماهنگی با سرمایه‌گذار از استارتاپ‌ها حمایت می‌کند. نیتک در دوره شتاب‌دهی نیز مدل کسب و کار و محصول را طراحی می‌کند. در کنار این موضوع بازار را نیز تحلیل می‌کند و بر روی نحوه ارائه، کار تیمی و مذاکره نیز به کمک استارتاپ می‌آید. در دوره تجاری سازی نیز مرکز شتاب‌دهی سعی در معرفی به شبکه فروش و جذب سرمایه دارد. در این مرحله قسمت فنی و محتوا را نیز توسعه می‌دهد.

استودیو تولید محتوای نیتک

خدمات استودیویی

هر مرکز تولید محتوا نیازمند زیرساخت‌هایی همچون استودیو صدا و تصویر و انبارهای تجهیزات، دکور و چهره پردازی و... است. به همین دلیل خانه مدیا پارک نیتک به عنوان مرکز پیشرو 4 استودیو تصویری (شامل بزرگترین استودیو ایران) به مساحت 800 متر، 4 استودیو صوتی به مساحت 200 متر و فضای کار اشتراکی به مساحت 2 هزار متر مربع را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

منتورینگ

منتورینگ‌ به یک رابطه‌ی حرفه‌ای گفته می‌شود که طی آن، یک شخص باتجربه و آگاه (منتور) به فرد دیگری کمک می‌کند تا مهارت‌ها و دانشش را در زمینه‌ی حرفه‌ای مشخصی ارتقا دهد. مجموعه نیتک در نظر دارد دانش، توصیه و منابعی که در اختیار دارد را با افراد دیگر در میان بگذارد.

جلسه مدیران نیتک

تجاری سازی

دوره تجاری سازی در مرحله محصول و پس از داوری انجام می‌شود. در این دوره، محصول به شبکه فروش معرفی‌ می‌شود. سرمایه به صورت نقدی و هوشمند جذب می‌شود و اطلاعات تجاری در اختیار قرار می‌گیرد و قسمت‌های فنی و محتوا توسعه پیدا می‌کند.

برخی از تیم های نیتک