MBZ_3990

وزیر ارتباطات در بازدید از پارک فاوای مشهد: خانه خلاق و محتوای دیجیتال نیتک الگویی برای زیست بوم تولید محتوای کشوری

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: خانه خلاق و محتوای دیجیتال نیتک الگویی برای زیست بوم تولید محتوای دیجیتالی کشور است
به گزارش روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، عیسی زارع پور در بازدید از این مرکز و پس از گفتگو با مدیران استارتاپهای مستقر در این مرکز به خبرنگاران گفت: زیرساخت خوبی برای تولید محتوای دیجیتالی فراهم شده است که می‌تواند الگویی برای سراسر کشور باشد تا زیست بوم‌های مشابه راه‌اندازی شود و شرکت‌های نوپا برای خدمات از آن استفاده کنند.

وی افزود: برای ارائه خدمات مختلف محتوای دیجیتالی همچون انیمیشن و بازی رایانه‌ای زیرساخت‌های لازم در خانه خلاق و محتوای دیجیتال نیتک فراهم شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به فعالیت‌های سازنده خانه نیتک برای توسعه زیرساخت‌های مناسب تولید محتوای دیجیتال بیان کرد: حمایت‌های لازم از طرف این وزارتخانه برای شرکت‌های مشابه انجام خواهد شد تا در سراسر کشور الگویی موفقی مشابه این محل در کشور شکل بگیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین با اشاره به خدمات ارائه شده در نیتک و لزوم ایجاد و توسعه آن در سراسر کشور بیان کرد: این زیرساحت تولید محتوای دیجیتالی باید مبتنی بر فرهنگ ایرانی و اسلامی ما بوده و در همه نقاط ایران توسعه یابد.
عیسی‌ زارعپور گفت: با توجه به استعدادها و زیرساخت‌های مشاهده شده ظرفیت و قابلیت لازم برای شکل‌گیری محتوای شبکه ملی اطلاعات و خدمات آن را در مشهد دارا هستیم.

شبکه های اجتماعی مدیا پارک نیتک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *