محمد حسین حمیدی

برگزاری روز اول کارگاه آموزشی تفکر نمایی و پلتفرمی در خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

به گزارش روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک, این دوره آموزشی در قالب پروژه مشترک سازمان توسعه تجارت ایران و مرکز بین المللی تجارت (ITC) در سه روز پیش رو در خانه خلاق و نوآوری نیتک برگزار می‌شود که حمایت از جوانان کارآفرین یکی از فعالیت های اصلی این پروژه است.

هدف از این دوره این است که شرکت کنندگان بتوانند با استفاده از مفهوم تفکر پلتفرمی، از یک استارت‌آپ بر صرفا یک محصول یا ابزار، به یک شرکت پلتفرمی تبدیل شوند و با به کارگیری استراتژی های شناخته شده مسائل همیشگی در پلتفرم ها را حل و یک سبک رهبری برای کمک به رشد نمایی سازمان ایجاد کنند و همچنین اقدام به راه اندازی و رهبری پلتفرم هایی با رشد تصاعدی بنمایند.

کارگاه آموزشی و تفکر نمایی و پلتفرمی

 

مدرس دوره جناب آقای محمدحسین حمیدی، عضو هیات مدیره توسعه کارآفرینی بهمن در روز اول کارگاه درمورد تفاوت رشد نمایی با رشد خطی صحبت کردند و از اینکه چگونه می توان شکاف بین مدل ذهنی خطی و نمایی را برطرف کرد.

او مخاطبان خود را به چالش کشید تا درمورد استارتاپ ها و نحوه رشدشان، صحبت کنند و درنهایت در رابطه به نتورک افکت اطلاعات کافی و لازمی را به مخاطبین ارائه داد.

وی با اشاره بر فیس بوک افزود اثر شبکه ای وقتی اتفاق می‌افتد که زیاد شدن استفاده از خدمت یا کالای ارائه شده توسط یک شرکت، به خودی خود ارزش آفرین باشد.

 

تفکر نمایی و پلتفرمی

شبکه های اجتماعی مدیا پارک نیتک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *