اولین رویداد مدرسه سینمایی

اولین رویداد مدرسه سینمایی نیتک

به گزارش روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، در مسیر «آموزش مهارتی برای خوداشتغالی» ذیل چرخه شتابدهنده مهارتی، اولین دوره از سلسله رویدادهای تخصصی مدرسه سینمایی آکادمی نیتک با هدف جذب علاقه مندان و هنرجویان اجرا می شود. این رویداد از دهم تا بیستم بهمن ماه 1401 برقرار است. هر رویداد مقدمه یک کارگاه آموزشی است و برای آشنایی مقدماتی و سنجش سطح علاقه مندان به هر کارگاه برنامه ریزی شده است. در نهایت، ورود به بازار کار و انجام پروژه های مختلف و متنوع، مهم ترین هدف آکادمی نیتک از اجرای دوره های آموزشی است.

 

 

برنامه ریزی و ریل گذاری خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، مهارت افزایی برای خوداشتغالی است. این برنامه در پازل ایجاد چرخه شتابدهنده مهارتی و خوداشتغالی است و نتیجه آن برای هر شرکت کننده، ورود به چرخه استعدادسنجی، آموزش و کارورزی است تا آمادگی کافی برای ورود به بازار کاری که در همین چرخه تعریف شده و نیازمند سطح بالایی از مهارت و دانش فنی است.

در این مسیر، هر هنرجو برای رسیدن به سطح تولید محصول چندرسانه ای حرفه ای در حوزه مورد علاقه خود آماده می شود. با شرکت در این کارگاه، می توانید تصمیمات بهتری در مسیر رشد مهارتی و ارتقای سطح هنری خود بگیرید. آکادمی نتیک در هر یک از گام‌های این مسیر، از کسب مهارت و توسعه دانش تا مشارکت در تولید ایده های قوی و بدیع کنار شماست.

لیست دوره های اولین رویداد مدرسه سینمایی شامل:

کارگردانی/هادی حاجتمند/ ۱۰ بهمن
تهیه و مدیریت تولید/هاشم مسعودی/ ۱۱ بهمن
تدوین با پریمیر/محسن عقیلی/ ۱۲ بهمن
تصویربرداری/ محمد عقیلی/۱۳ بهمن
مجری گری/سعید حق بین/۱۶ بهمن
بازی‌گردانی/محمد جهان‌پا/۱۷ بهمن
صدابرداری/محسن طیبی/۱۸ بهمن
پادکست/محمود سعیدی مقدم/۱۹ بهمن
فیلمنامه/محسن جهانی/۲۰ بهمن

برای ثبت نام رویداد، اینجا کلیک کنید یا از طریق وبسایت ایوند اقدام کنید.

ثبت نام مستقیم رویداد

شبکه های اجتماعی مدیا پارک نیتک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *