Untitled_Panorama-1

بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از خانه خلاق و محتوای دیجیتال نیتک

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از خانه خلاق و محتوای دیجیتال نیتک بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، عیسی زارع‌پور که صبح امروز وارد فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد شد پس از زیارت بارگاه مطهر حرم رضوی از خدمات و فناوریهای جدید حوزه ارتباطات کشور در پارک فاوای مشهد مستقر در اداره کل پست خراسان رضوی بازدید کرد.
وزیر ارتباطات در این سفر از پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور که در حوزه تولید محتوای فضای مجازی فعالیت دارد و در طبقه چهارم پست مرکزی خراسان رضوی واقع است بازدید کرد.
زارع پور در این بازدید از مجموعه استودیوهای نیتک بازدید کرد و در جریان آخرین نوآوریهای تصویری صورت گرفته در این استودیوها قرار گرفت.
بازدید از استارتاپهای مستقر در خانه خلاق نیتک و شنیدن نحوه فعالیت آنها از زبان مدیران استارتاپهای مستقر در پارک از دیگر بخشهای این بازدید بود.
استارتاپهای پویانو، ابری لند، انیمیت فری و کارتون من در حوزه انیمیشن، استارتاپهای بازی سیستان و نگهبان در حوزه گیم، ولاگ پارک، بازار ملی محتوای دیجیتال و سامانه تجارت آنلاین از دیگر مجموعه هایی بودند که مورد بازدید وزیر ارتباطات قرار گرفتند.
شایان ذکر است پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به مساحت 4 هزار و پانصد متر مربع در طبقه چهارم پست مرکزی استان خراسان رضوی قرار دارد و فعالیت خود را از خردادماه امسال آغاز کرده است.

 

شبکه های اجتماعی خانه خلاق نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *