3

بتاتیک رتبه اول بخش استارتاپی نخستین رویداد جایزه نوآوری آزاده شد

به گزارش روابط عمومی مدیا پارک نیتک، بتاتیک، استارتاپ مستقر در مدیا پارک نیتک در نخستین جایزه نوآوری آزاده که ۲۵ بهمن ماه در صندوق نوآوری و شکوفایی با حمایت انجمن زنان کارآفرین برگزار شد، شرکت کرد و در یک رقابت با تیم های مختلف از سراسر کشور مقام اول را در بین استارتاپ ها کسب کرد.
این رویداد به مناسبت یادبود بانو آزاده داننده، رئیس ادوار انجمن ملی زنان کارآفرین برگزارشد.

در ابتدای مراسم فریبا مهدیون، رئیس هیات مدیره انجمن ملی زنان کارآفرین به اهداف این رویداد اشاره کرد: «هدف از برگزاری اولین دوره جایزه نوآوری آزاده، ضمن زنده نگه داشتن و ادامه دادن راه آزاده داننده، تسهیلگری ورود زنان جوان کارآفرین به بازار کار بود.»

وی خاطرنشان کرد که ایده شکل‌گیری این رویداد در خرداد سال جاری کلید خورده است و بنای آن بر ایجاد بستری برای فعالیت و آموزش دختران و زنان جوان فعال بوده است.

او همچنین به جزئیات و مزایای برگزاری چنین رویدادی پرداخت: «در این دوره ۵ ماه آموزش مستمر در قالب بیش از ۲۰ کارگاه و مشاوره و منتورینگ برای شرکت‌کنندگان برگزار شد.

در این رویداد بین زنان فعال در حوزه کارآفرینی، شبکه‎‌سازی موثر اتفاق افتاد. همچنین استارت‌آپ‌ها موفق به جذب سرمایه‌ شدند و سرمایه‌گذاران نیز با فعالیت این زنان آشنا شدند. همه این موارد، ادامه مسیر حرکت و کارآفرینی این زنان را هموارتر می‌کند.»

در اختتامیه این رویداد، ۹ تیم به عنوان تیم‌های نوآور در بخش‌های استارت‌آپی، شرکتی و ایده معرفی شدند. مجموعه «ویدا» که سامانه تشخیص هویت برای حذف حضور فیزیکی در مراکز دولتی بود، رتبه اول بخش شرکت‌ها را به دست آورد. همچنین «بتاتیک» که یک مربی شغلی هوشمند در قالب وب سرویس است، از خراسان رضوی رتبه اول بخش استارت‌آپی شد. مجموعه «هیرا» نیز با ایده پلتفرم کارپولینگ و کاهش آلودگی هوا و خودروهای تک‌سرنشین، رتبه اول را کسب کرد. رتبه‌های دوم در بخش استارت‌آپ‌ها نصیب «کاریفان» فعال در حوزه گردشگری تجربه‌گرا در مناطق حفاظت شده، شد. استارت‌آپ «اسکیلنت» فعال در حوزه یادگیری و آموزش نیز به مقام دوم رسید.

همچنین در بخش شرکتی «آرتیدام» که سامانه دامداری هوشمند از اصفهان است، به مقام دوم رسید. رتبه سوم این جایزه به استارت‌آپ فرهنگی «فامون» در حوزه تئاتر رسید که رسالت خود را بر اتصال نویسندگان را به کارگردانان و تهیه‌کنندگان تئاتر گذاشته است. سپس «نوروکید» از تهران با برنامه جامع شناختی و غربالگری برای کودکان اوتیسم مقام سوم را کسب کرد. در بخش شرکتی نیز «کوآدو» به عنوان شرکت فناور در حوزه تولید انرژی پاک خورشیدی از ایلام رتبه سوم را به خود اختصاص داد. به این شرکت‌کنندگان ضمن برخورداری از جوایز نقدی نفیس، جوایز حمایتی از جمله ارائه فضای کاری اشتراکی، آموزش یک ساله آکادمیک و… نیز ارائه شد.

شبکه های اجتماعی مدیا پارک نیتک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *